| Loredanna_3976 a întrebat:

Am o intrebare, cum as putea sa nu ma mai gandesc la Craciun si"Mos"(pentru ca este singurul mod cum pot avea telefonul pe care il vreau)
Incerc, dar ma tot gandesc si mi-as dori sa fie Craciun, dar nu se poate.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| andreeaaa1 a răspuns:

BUna! SI eu primesc telefon de craciun, dar nu ma gandesc la acest lucru doar uneori cand imi aduc aminte eu ic sa iei calendarul si sa tai fiecare zi care trece.
pa pa

4 răspunsuri:
| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Ocupati timpul cu altcevabig grin

| medeea0 a răspuns:

Pai fa ceva distractiv cu prietenii.Sau propune parintilor tai sa mergeti intr'o excursie undeva.

| Crisstina a răspuns:

Sa te maturizezi

Răspuns utilizator avertizat