| Bianca292006 a întrebat:

Am o întrebare cum imi dau seama ca o fata ma place? Și dacă nu ma place cum o pot face sa ma placa? adică sa o cuceresc!

2 răspunsuri:
| JohnnydeFeer a răspuns:

Flori,bomboane,skillu ri in ceva pe care o preocupa pe ea, Inteligenta etc...

| minrest a răspuns:

Important e sa stii daca e atrasa de baieti, sau face parte din cele putine care sunt atrase de fete. Nu vrei sa stii ce ti se poate intampla daca faci propuneri unei fete straight. Daca e ca tine, o poti cuceri usor, in 95% din cazuri. Daca nu e, nu ai cum sa o faci sa te placa.