| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena buna si tin la ea foarte mult. dar ea cand e cu mine imi aduce mereu in discutie de o alta prietena de a ei...e un sentiment naspa aseara i-am zis si m-a intrebat daca sunt invidioasa i-am zis doar ca nu sunt invidioasa.dar sa mai termine cu aia. vreau doar sa nu o pierd ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| BombonikThaa a răspuns:

Spune-i ca iti pasa de prietenia voastra si ca nu vrei sa dai cu piciorul prieteniei voastre.Fi dispusa sa te apropii de prietena ei si asa sa faceti un trio.Incearca!

| IzZyY a răspuns:

Parerea mea este sa incerci sa o intelegi pe prietena ta si mai ales sa te imprietenesti cu prietena ei, asta daca inca nu va cunoasteti. In cazul in care va cunoasteti, incearca sa va apropiati mai mult si in felul asta veti putea fi de nedespartit!

| Javelin a răspuns:

Poate te place si doar vrea sa te puna la incercare incearca sa nu o bagi in seama cu aberatiile ei sa ii zici ca nu ma intereseaza de ea si sa te apropii de ea sau sa faci tu primul paswinking