| ioana2001 a întrebat:

Am o prietena care e foarte inervanta cateodata, dar mai e si amuzanta... ce sa fac? sa scap de ea sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...Totusi gandeste-te ca e prietena ta. Chiar daca e enervanta, nu ai cum sa nu fi petrecut clipe frumoase langa ea. Eu cred ca nu e bine sa scapi de ea, ci sa ramaneti prietene in continuare.

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Faci o lista cu 2 coloane, avantaje si dezavantaje, si vezi care sunt mai multe.

| Psihoyounger a răspuns:

Dacă e INERVANTĂ nu ai de ce să scapi de ea. Pentru că asta înseamnă că te excită.
Probabil vroiai să spui ENERVANTĂ iar în cazul ăsta, sunt de acord cu Aka.

| ThePunisher a răspuns:

Se spune 'enervanta' nu inervanta!

| Zapa12 a răspuns:

Nu,trebuie sa-i accepti si defectele, asa cum si ea iti accepta tie defectele.
Vorbeste cu ea sincer despre ce nu va place una la alta si sa incercati sa ajungeti la o cale de mijloc.

| TeoooStefan a răspuns:

Daca iti e prietena buna eu zic sa o suporti.Dar mai intai invata sa scrii sau fi mai atenta ok?winking

| Factor_9553 a răspuns:

Nu mai sta mult cu ea
stai cand simti nevoia

| acatrineivas a răspuns:

Mai bine este sa nu scapi de ia spune-i ce te deranjeaza la ea si poate isi schimba comportamentul