| RalucaSahnada a întrebat:

Am o prietena care este foarte geloasa.De ce? Fiindca am o prietena noua si un timp am stat cu ea.Am inceput sa ne certam...etc! Dar ea nu intelege ca poti sa ai mai multe prietene! Vreau sfaturi! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TheWomanInBlack a răspuns:

Heii! Stiu cazuri asemanatoare.Cel mai bine ar fi sa ii explici prietenei tale ca poti avea mai multi prieteni deodata, fara ca ea sa`si piarda locul in inima ta.Ai putea sa le faci cunostinta celor doua fete si sa le faci sa se inteleaga. Daca asta nu da roade spune-i ca o sa te piarda daca mai continua cu gelozia, si spune-i ca gelozia e arma prostului.

Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Prmh a răspuns:

Zii ca daca nu se potoleste o chisi in freze...sigur o sa se potoleasca daca tine la u happy