| Denisse66 a întrebat:

Am o prietena care peste cateva zile isi serbeaza ziua de nastere nu- stiu ce cadou sa-i fac ma refer ceva confectionat de mine simbolic.

Astept raspunsurile voastre!

Dau

3 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Cumpara o rama de tablou micuta sau medie si pune o poza cu voi doua
fai o bratara
sau un colier
un tricou ( il cumperi ) si scrii unde vrei tu pentru cea mai buna prietena sau bff
fundita puppy dog eyes

| Lorely a răspuns:

Poti face un fel de panou de 20-30 cm pe care sa pui poze cu amndoua... taiate in inimioare si asa mai departe. Pui pe margine niste material roz (sau orice alta culoare) si il incretesti un pic, mai pui niste sclipici si chestii din astea de fete si gata cadou. Poti pune niste mesaje care sa se refere la prietenia voastra ceva de genul "Iti amintesti cand..."

| Dedeutsa a răspuns:

Poti sa inveti sa faci o bratara a prieteniei

happy