| Julienne a întrebat:

Am o prietena careia ii place de un baiat din liceu. Vorbesc rareori pe mess dar nu s-au intalnit niciodata. El e mai funky punky.Are un stil interesant. Ei stau aproape unul de altu, chiar in acelasi cartier happy si ea ar dori sa se apropie intr-un fel sau altul de el pentru a deveni cel putin prieteni buni ca sa poata urma si altceva. Ce subiecte de discutie pot aborda sau orice alte activitati propuneti? big grin

2 răspunsuri:
| Dumb0 a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa afle intai ce ii place acelui baiat si apoi sa vorbeasca cu el despre acele lucruri. Dupa ce (daca) devin prieteni buni sa il intrebe daca vrea sa mearga cu ea la un film (ceva de groaza fiindca ea se va preface speriata si se va apropia de elwinking laughing big grin, sa stii ca s-ar putea sa mearga).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ce altceva? ca daca e ce cred eu, mai bine direct, ce atatea ocolisuri?