| George1990 a întrebat:

Am o prietena foarte buna,care se pare ca mi-a intrat la suflet si o vad mai mult ca o amica acum.

La inceput eu am avut impresia ca ea ma place,imi zambea tot timpul,ma tachina,imi scria mesaje chestii.

Ideea e oare ea ma place? Dupa coportamentul ei asa pare, de curand am stat la ea peste noapte cu mai multi prieteni, steam in pat si o mangaiam si nu zicea nimic, ma mangaia si ea pe fata, si pe par.

Oare ma place? Ce sa fac sa-i zic ca o plac?

Faza e ca ea vorbeste cu ceva tip, da nu cred ca-s impreuna

2 răspunsuri:
| Misfits a răspuns:

Te place, clar.

| Lioana a răspuns:

Vorbeste cu ceva tip dar pe tine te mangaie? De ce esti asa de nesigur cand lucrurile sunt clare? Mai bine dă-ti seama de ceea ce simti tu! ca asta e mai neclar. Apoi, daca e cazul, ia initiativa daca nu vrei sa ti-o sufle altul!