| paulpetrolistu a întrebat:

Am o prietena si imi place de ea.Ea stie,cred ca ma place,dar am vrut sa ma cuplez cu ea,si a zic ca nu acum, la varsta asta(13 ani).Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

A zis nu acum. Deci poti sa fii prieten cu ea, nu iubit. Ce inseamna cuplatul?

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Exista 2 variante..sau mai multe laughing
Pai poate chiar ea considera ca nu e varsta pentru asa ceva si vrea sa invete sa se distreze sa nu sufere de pe acum, ca na cum mai sunt unii baieti din ziua de azi.

Sau poate ca a zis asta doar ca sa te refuze 'frumos'.Sa nu te jigneasca si sa nu te faca sa suferi.
Pa.

| Kamiichu a răspuns:

Eu zic ca nu e nimic rau, adica e ceva frumos sa ai o prietena. Ea ce varsta are?

| paulpetrolistu explică (pentru Kamiichu):

13 dc?

| Kamiichu a răspuns (pentru paulpetrolistu):

Pai eu zic ca e ok, bafta!

| Lolităăăă a răspuns:

.Spune-i ca o placi mult si nu conteaza varsta si nu va sti nimeni.))

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Mai asteapta, fata are dreptate la varsta asta sunteti doar niste copii.

| Xten3girl a răspuns:

Incercati sa mentineti o legatura foarte buna de prietenie si daca ai rabdare cand va simti ea ca este momentul sa fiti impreuna atunci sa o faci...Sa nu se piarda prietenia, sa nu-ti ruinezi toate sperantele.Cei drept si eu am 14 ani si inca nu am avut iubit.Dar tu cati ani ai?