| Jaduejxucosbh a întrebat:

Am o problemă! Acum că este vacanță nu o să mă întâlnesc cu ea prea des, însă o plac foarte mult. Cum aș putea să îi spun prin mesaje? Când ne întâlneam afară sau la școală ne compătimeam unul pe altul că suntem singurii din grupul nostru de prieteni care nu avea iubit, respectiv iubită. Vă rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| lorena66 a răspuns:

Hei! Indiferent de varsta, in general cele mai bune mesaje sunt cele lungi date seara dupa ora 11. Scrie-i un mesaj sincer in care ii spui totul pe fata—nu un simplu "hei cred ca te plac…". Spune-i ce vezi la ea, de cand vezi asta de la ea si ce intentii ai fata de ea. Ce amintiri cu ea te-au facut sa realizezi ca o admiri si chestii de genul asta, ca sa ii arati ca nu iti bati joc de ea sau lucruri de acest tip. Daca e fata care iti trebuie va raspunde inapoi si nu isi va bate joc. Bafta!

3 răspunsuri:
| Jaduejxucosbh explică (pentru lorena66):

Mulțumesc mult!

| darrio2007 a răspuns:

Cu cine să te intălnesti? Cu problema?

| darrio2007 a răspuns:

Invit-o la un suc.