| Ale9330 a întrebat:

Am o problemathinking deci astazi tatal meu mi-a dat niste bani si mi-a spus ca sa nu ies din casa decat dupa ora 11sigh nu am vrut, si mi-a spus ca sa merg sa il pup dar nu am avrut pentru ca nu ma lasa decat dupa ora 11 afaraoh go on atunci mama mea vitrega mi-a spus ca daca nu il pup imi ia bani... am luat frumos banii si ii am pus pe masahappy apoi tata mi-a spus ca daca nu il pup nu ies afara. zis si facut... nu l-am pupat, si el a plecat de acasabig grin mama mea vitrega ii acasabig grin dar eu vreau neaparat sa plec sa ma intlnesc cu un anumit "el" de care imi place de 1 luna jumatee! in sfarsit pot sa ies cu el afara si tata nu ma lasaoh go on

cum as putea sa ies din casa? nu imi pasa ca ma cert cu tataoh go on co oricum il vad numa in weekend, ca in timpul saptamanii stau la mamabig grin

p. s.: prin pupat ma refer pupat pe obrazbig grin
p.s.2: vreau neaparat sa ies din casaaaaa, dar nu as fugi... pentru ca dupa aia cand vin acasa ma cearta si o suna pe mama si ma pedepsesteoh go on si bla bla blachatterbox

Răspuns Câştigător
| Ade_6890 a răspuns:

Buna! Din mica poveste ce ne-ai relatat-o am tras concluzia ca ai un ego foarte sus, te-ai incapatanat in fata tatalui tau.si in fata mamei tale vitrege de asemenea si chiar daca nu e mama ta adevarata totusi are un cuvant mai sus fata de tine, eu te-as sfatui sa acorzi mai mult timp parintilor tai si acel "el" sa se mai rareasca din viata ta! am trecut si eu prin acest lucru dar am hotarat pana la un anumit punct sa duc asa problema! eu sper sa intelegi ce vreau sa-ti comunic
Ok! La revedere, te-am pupat:*

6 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Roagal frumos sa te lase

| anyska a răspuns:

11 dimineata sau seara ca nu inteleg?

| alexgogo a răspuns:

Pai pupa-l. E asa greu? Mai ales ca si si niste bani in plus...

Ai un ego foarte sus, si nu-i bine. Ai numai de pierdut, pentru ca astia mai mari (parintii, de orice fel ar fi ei) au autoritate in fata ta.

Si plus de asta, toti iti doresc binele...

| mgtow a răspuns:

Pai tu iesi cu acel EL si las-o impace pe mama vitrega ca nu e de sange ea nu are nici un rost in viata ta daca taicatu se supara asta e ai dreptul si tu la iesire afara aia da nu cred ca te lasa sa iesi afara dupa ora 23:00 PM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau si ca tu vroiai sa iesi pana in ora 11 afara si ca data viitoare o sa faci cum zice el

| gigiro a răspuns:

Asa se intampla cand parintii cumpara un copil cu niste amarati de bani! Banii se duc repede, ca si reletia fugitiva dintre tine sitatal tau!