| Deea877 a întrebat:

Am o problemă medicala si nu pot sa raman gravida, eu cu sotul meu ne-am gandit sa adoptam, ne dorim mult un bebe dar nu ştim sigur daca e o idee buna.Credeţi ca ar fi ok sa adoptam? Noi nu suntem siguri si am vrea niste sfaturi.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta nu se pune pe un forum unde sunt 90% copilasi, ci in familia ta, intreaba la medici, dar nu online la straini ca nu este nromal sa interbi asa ceva strainii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? Chiar vreti s-a luat-o o asemenea decizie pe baza raspunsurilor de pe TPU? Hai sa fim seriosi putin

| 1onur a răspuns:

Foarte bine ați faci sa adoptați un bebelușul un copil sănt atâția copii atâția bebelușului în centrele de plasament abandonați de propi lor părinți de ce sa nu adoptați un bebeluși și un copil? ați face mult mai bine. Sănt atâția copii abandonați fără iubirea părinților lor materni fără grija părinților lor abandonați prin centrele de plasmante și creșă crescut departe printre străini de lipsa unor părinți ne asumați și abandonați.

| KovacsB a răspuns:

Nu te-ai plictisit sa iti faci 5 conturi zilnic si sa pui aceleasi intrebari rasuflate?
Nu cred ca ai mai mult de 16 ani, dar gandesti si formulezi intrebarile ca un copil de 4 ani.