| Quwter a întrebat:

Am o problemasad prietena mea s-a despărțit prin mesajesad a trecut 6 luni si nu a mai dat un semn de viața. Ea are o relație...credeți ca va mai apela la mine ...adică am fost împreuna 1 an si 8 luni si am avut relație la distanța ...eu la botosani ea la iasi... Credeți cand vine in iasi la facultate o sa ma sune...? Ce sa fac!?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred sa te mai sune, nici nu mai are de ce, nici nu-ti mai este prietena daca deja v-ati despartit de 6 luni!
Move on!
Cauta-ti alta ca asta nu se mai intoarce la tine, nimeni nu se mai intoarce acolo unde nu a fost fericita si apoi, o relatie la distanta are sanse de reusita doar 1%, iar asta trebuia sa stii de la bun inceput.
Ma rog, daca te iubea si nu mai putea dupa tine, ar fi fost si acum cu tine, dar daca ti-a trimis deja mesajul de adio acum 6 luni, poti sa o consideri relatie complet inchisa si fara cale de intoarcere.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Daca tot ea s-a despartit de tine si tot ea nu te cauta si are alta relatie e clar ca nu vrea sa mai aiba niciun fel de legatura cu tine. Imi pare rau...

| Lawliet14 a răspuns:

Fa-ti alta!

| ambicio a răspuns:

Mergi mai departe, nu te merită

| MiriMendes a răspuns:

Ai putea ca atunci cand vine in Iasi sa iei legatura cu ea si sa o intrebi ce mai face si cum se mai simte ca un simplu amic.Vei vedea dupa daca problema a fost distanta sau altceva.

| Quwter explică:

Problema e ca inca țin foarte mult la ea... Chiar a uitat efectiv de mine? Plus ca au fost momente care am ajutat-o foarte mult...