| Julyyana005 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de la mine din zona dar nu stiu cat de bine ne mai merge impeuna.El a fost plecat 2 saptamani din oras si de aunci nu prea mai pot spune ca suntem impreuna pentru ca evita sa ne intalnim.As putea crede ca ma insala sau ca nu vrea sa mai fim impreuna?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unii baieti, ca si unele fete, nu stiu cum sa rupa o relatie. Asa este si in cazul vostru.

| olivikkka a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa lamuresti situatia, fii calma ca totul o sa fie bine, succes

| Julyyana005 explică (pentru olivikkka):

Multumesskkk mult asa o sa fac :*

| Small_Bigs_1993 a răspuns:

O gasit o curva mai buna ca tine