| Ioana54677 a întrebat:

Am o relație foarte bună cu actualul meu soț. Cu el mă înțeleg bine, de certat nu ne certam deloc, doar ca mama lui îi zice mereu ca eu nu sunt potrivită pentru el pentru ca eu am mai fost o dată căsătorită, dar am divorțat de fostul soț. Era violent, eu și actualul soț locuim singuri la noi în apartament doar ca soacra mea mai vine în vizită.Ce ar fi de făcut în situația asta?

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu ar trebui să fie o problemă faptul că ai mai fost măritată.

| Crackman a răspuns:

In timp lucrurile se aseaza, nu imediat dar in timp. Este important sa fii tu acolo prezenta sa o ajuti de cate ori se poate si sa faci lucrurile ok pentru tine si familia ta. Ps ca baietii au mereu o mama in care femeia nu este absolut niciodata suficienta pentru copilul eu