| Framushika a întrebat:

Am o relatzie de 6 luni, intre noi doi au fost niste certuri care au ajuns pina la despartire..acum iar suntem impreuna.Eu inante de astea l-am iubit ft ft mult...dar acum simt ca nu-l mai iubesc ca inainte ..in schimb el ma iubeste.ce sa fac? Cum sa procedez ca nici pe el sa nu-l ranesc, dar si eu sa-l iubesc din nou?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai da o sansa relatiei si daca nu va merge atunci mai ramana sa vorbiti amandoi pe tema asta si sa luati o decizie[va suferi daca va daspartiti dar poate vei fi tu nefericita daca veti ramane impreuna, nu poti sa comanzi inimii...

| DenizisHIGH a răspuns:

Încearcă să faceţi lucruri distractive împreună :X Să vă simţiţi binebatting eyelashes Poate aşa o să-l iubeşti din nou :*