| RebecaRebe3456 a întrebat:

Am pierdut 2 sarcini una acum 3 ani şi una acum o luna nu ma simt prea bine de atunci soţul meu îmi ofera sprijin suntem căsătoriţi de 7 ani el zice ca mai facem copiii dar mie frică să nu mă paraseasca pentru ca eu nu pot face copiii şi am pierdut 2 sarcini.Ce pot face să îmi depăşesc acceasta frica? Nu vreau să îmi pierd soţul.Am vorbit cu el şi a zis că mă iubeşte şi nu ma va parasi niciodată pentru că nu pot face copii dar tot îmi e teamă

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce spune medicul, de ce pierzi sarcinile, ce problema de sanatate ai?

| AliGab a răspuns:

Cauta pricina pierderii sarcinilor. Du-te la un ginecolog specializat pe fertilitate si la un hematolog si roaga-i sa investigheze cauza.

| Madaxo97 a răspuns:

Te plângi aici de ceva timp cu aceeași întrebare, în loc sa mergi la medic sa faci niste investigații să vezi de ce nu poti tine o sarcină, sau să apelezi la fertilizarea în vitro.
Dacă soțul a zis ca nu te părăsește ai încredere în el, dacă era, te părăsea până acum dacă era din cauza copiilor, dar nu a făcut-o, înseamnă ca te iubește sincer pentru ce ești tu, nu pentru copiii pe care îi poți oferi sau nu.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă te iubește cu adevărat nu te va părăsi niciodată chiar dacă nu poți face copii.

| 1onur a răspuns:

Dacă un bărbat te părăsește pentru o alta femeie salta fată sau că nu poți face copii nu te iubește cu Adevărat da cu Adevărat.

Sânt atâția copii pe lumea asta fără părinți și cresc in plasamentele fără părinți și creșă ce are dacă luați un bebeluși un copil de acolo? Tot copil este și el și din contră cu enorm enorm de multe lipsuri care acel copil n-a avut parte de părinți și va avea parte de voi. Dece va plângeți că nu puteți face copii când pe pământul ăsta sânt atâția Copiii lăsați în soarta lor sa creacă și fără mâncare la zi fără haine pe ei fără părinți lor chiar nu puteți vedea atâta ce se întâmplă în lume?