| anonim_4396 a întrebat:

Am primit o cerere de prietenie pe FB de la o fata. Ea mi-a zis ca ma cunoaste de undeva dar nu stie de unde. E draguta si am ajuns sa ies cu ea, m-am simtit foarte bine. Seara am primit de la ea un mesaj de somn usor.

A doua zi i-am trimis vreo doua mesaje dar nu mi-a raspuns. Mi-a zis pe messenger ca nu mai are credit si am sunat-o in urmatoarele zile dar nu mi-a raspuns la telefon. Acum nici pe messenger sau facebook nu imi mai raspunde. Chiar ma fac sa ma simt un prost aceste lucruri. De ce nu imi mai raspunde? Nu i-am facut nimic rau. Daca vreti dati add al ahileahiles

2 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Probabil acea fata a vrut sa fata cum arati "face to face" si probabil nu i-ai fost pe plac! Nu neaparat ca ai gresit tu cu ceva! Dupa parerea mea faza cu creditu e doar un pretext ca sa nu-ti mai raspunda si ca sa numai comunice cu tine! Iar faza cu Mess si Fb e clar ca numai vrea sa comunice cu tine! Bafta.

| SmoKuleTzuu a răspuns:

Nu mai vrea sa vorbeasca cu tine
Intalnestete cu ea la scoala. Vorbeste cu ea
Daca nu e clar..si-a gasit pe altcineva si nu te mai baga in seama