| alexiascumpi a întrebat:

Am probleme.Cred ca imi place de unul de 8-9 ani.Cred ca el nu ma place.As vrea sa elimin toate fetele care stau langa el.Si mai imi place de altul care are 11 ani.Ala are o prietena.As da cu ea azvarlitelea de ar ajunge in "Turnul Eiffel". Apropo, cati ani credeti ca am?

4 răspunsuri:
| MadiLincik a răspuns:

Esti cam prea mica daca iti place de unul de 8-9 ani...atunci tu ai vreo 7, cel mult 10 asa-i...happyhappyhappyhappyhappyhappy

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Cred ca 10 laughing
daca iti sta gandul la baieti cu varste cumprinse intre : 9 si 11 ani rolling on the floor

| WR104 a răspuns:

| imiplacesexul a răspuns:

Ai 10 ani.Sunt sigura.Te si cunosc.Nu mai fa pe misterioasa.