| anonim_4396 a întrebat:

Am pus o intrebare dar nu am primit nici un raspuns.Ma simt nevoita sa ma repet. Vreau sa batez un copil din orfelinatele din Constanta in prag de sarbatori.Ma poate ajuta cineva cu un nr de telefon sau cu o adresa? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sau, te mai poti adresa unui ziar local, si cauti pe cineva de la social, iti expui dorinta, si sigur vei fi sprijinita!
Sau incearca si la o parohie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum n-a primit nici un raspuns, ti-am raspuns eu :directia de protectie Telefon: 0241 480 851. Fax: 0241 694 137... a copilului, numai ei te pot indruma