| AlexPM a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.Deci stiti cu toti cum e sa iti placa de cineva, ei bine mie imi place de o colega de la scoala si problema e ca in ultimii ani am cam enervat-o si acum nu stiu ce sa fac. Aveti vreo idee sa imi ziceti?

Răspuns Câştigător
| Stephisorrr a răspuns:

Ai putea incerca sa te apropii de ea. Arata-i ca o placi, fa in asa fel sa-si dea seama singura. apoi totul va veni de la sine. happy Succes.

| LoveMetin2 a răspuns (pentru Stephisorrr):

Fii baiat si spune-i in fata.Si compotate normal sa nu creada ca esti un disperat ca asa nu vei avea nici o sansa.Bafta.

6 răspunsuri:
| MLVenus a răspuns:

Incearca sa te porti mai frumos cu ea.Va observa imediat o schimbare si isi va da seama ca o placi. Sau daca ai suficient tupeu spune-i direct ca o placi.

| LittleRose a răspuns:

@AlexPM ai enervat-o tocmai pentru ca iti placea de ea? Integreaza-te in grupul ei de prieteni, stai langa ea pe banca de cate ori ai ocazia, vorbeste frumos cu ea si vei vedea ca totul va veni de la sine la un moment dat.Cheia succesului este sa va apropiati treptat, sa deveniti prieteni si apoi vei vedea felul in care vor evolua lucrurile.Mult succes!

| XoXo4you a răspuns:

Nu fi badaran cu ea incearca sa o inviti la o cafea si sa va cunoasteti mai bine(depinde de varsta)cerei nr de tel daca nu il ai si sun-o in fiecare seara dar ai grija nu prea insistent spune-i noapte buna si ca iti e dor de ea apoi dupa ceva timp dai un sms si intreab-o daca vrea sa fie cu tine.Succes!

| Chocolotto a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu ea adica sa deveniti prieteni buni, apoi apropriete de ea, vorbeste cu ea subiecte de care e atrasa incearca sa o cunosti mai bine si apoi fa-o sa se simta bine in prezenta ta. Mai incolo poti sa te comporti in asa fel incat ea sa isi dee seama ca tie iti place de ea:*happy Succeshappy

| Redbull100 a răspuns:

Da magureanu incearca sa iti ceri scuze