| Georgexyz99 a întrebat:

Am și eu nevoie de prieteni și de socializare. Se oferă cineva să fie prieten/ă cu mine? Am 25 de ani și 0 viață socială, 0 prieteni. Nimeni nu vrea să vorbească cu mine. Credeți că cer marea cu sarea?

1 răspuns:
| Andrei0410 a răspuns:

Stiu cum e, dar îți spun ca cel mai bine e sa îți găsești prieteni din aceleași grupuri pe care le frecventezi, atât grupuri pentru hobby-uri cat si de munca etc. O sa fie mai greu la început, dar important e sa încerci si crede-ma ca o sa îți faci prieteni si poate chiar mai mult decât atât. Succes!