| Vlad_Iuliana_1993 a întrebat:

Am si eu nevoie de sfaturi de cadouri pentru Mos Nicoale..pentru iubitul meu. chiar nu stiu...ce sa ii iau..Deci?big grin

Răspuns Câştigător
| andreea75 a răspuns:

Eu i-as da un parfum sau ceva de imbracat plus o cina romantica. Sper ca te-am ajutat. fundita?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

Răspuns utilizator avertizat
| vRawr a răspuns:

Un parfum.

| Andreeacordos a răspuns:

Pantofi barbatesti, parfum!