| Andreius141 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat recomandare ceva.
Eu acum pe 1 sept eu am o nunta si ar trebui sa fiu si in Italia la bunica mea si nu stiu cum sa fac sa fie bine la amândouă situații ca vreau sa merg si in Italia si la nunta si habar n-am.
Si plus chiar nu stiu cum sa explic situația in care sunt pus laughing

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la nunta si apoi pleci in Italia. Nunta nu se poate amana dar la bunica poti intarzia 1-2 zile.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la bunica ta, ca-i familie si este cea mai importanta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În Italia.

| calinnefor123 a răspuns:

Te duci si le spui "paşli nahui" trust me bro