| BeatriceBeebe a întrebat:

Am si eu o intrebare:imi place rau de un baiat si lui cred ca ii place la fel de mult... m-am gandit sa fac eu primul pas si sa ii spun sentimentele mele, eu cred ca el asta asteapta, ce sa >fac?sa i le spun sau nu?straight face

Răspuns Câştigător
| carliontzi a răspuns:

Da incearca poate ca el e mai timid de fel... Si carui baiat nu ii plac fetele indraznete care iau initiativa. Incearca nu ai nimic de pierdut!winking

2 răspunsuri:
| 百合子 a răspuns:

Eu am avut aceeasi problema.Si i-am spus baiatului ca il plac.Si el mi-a spus ca ma place.Dar intr-o zi, niste fete i`au spus ca mi-am batut joc de el si s`a suparat.De atunci doar un comm mi-a lasat la o poza pe Facebook. Faci cum vrei, dar sa nu regreti ( :

| anna01 a răspuns:

Da, bun spus, "crezi", nu-i spune nimic, invita-l amical la un suc, cafea etc si poate-ti spune el.Lasa spovedania pentru postul Pastelui.