| Mia65 a întrebat:

Am un băiat are 10 ani îmi doresc sa petrec mai mult timp cu el dar sunt ocupata cu munca și eu s-o soțul soțul îl iubește mult pe băiat deși nu e copilul lui îl am dim alta relație am 27 de ani îmi doresc sa petrec mai mult timp cu băiatul dar find ocupata cu munca nu prea pot.Ce sa fac în legătură cu asta?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ajuta-l cu temele, si asta e timp petrecut impreuna.
Apoi ai fiecare weekend, mergeti si vizitati ceva, faceti ceva impreuna.

| sierra1 a răspuns:

Hă hă, deja faci ca un pickup stricat (cânți aceeași melodie)

| ania a răspuns:

Daca soțul e disous sa susțină el familia renunța la munnca, sau cauta o jumătate de norma.