| Mia65 a întrebat:

Am un băiat, are 10 ani l-am născut când aveam 17 ani, tatăl lui nu m-a vrut când a aflat ca sunt însărcinată. Acum sunt recăsătorită, actualul meu soț e plecat la munca în străinătate și mi-a acceptat copilul. Am fost si eu dar am stat doar 2 luni pentru că mi-a fost dor de băiat. El când ma văzut m-a luat în brate și a zis"mami te iubesc și mi-a fost dor de tine". Cum să mă asigur că, copilul meu se simte bine și iubit de mine? Pentru mine el e tot ce contează și îl iubesc mult

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai despărți de el... Ce e așa greu de realizat?

| sierra1 a răspuns:

"când ma văzut m-a luat în brate și a zis"mami te iubesc și mi-a fost dor de tine " Cum să mă asigur că copilul meu se simte bine și iubit de mine?"

Crede-l, ce a zis a zis din suflet

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa nu mai pleci fara el. Il iei cu tine in strainatate ca e mai bine decat sa traiasca trauma abandonului pe care o traiesc toti copiii cu parinti plecati chiar daca vin sa-i viziteze si le trimit bani