| Mia65 a întrebat:

Am un băiețel care are 10 ani din fosta relație acum sunt recăsătorită cu actualul meu soț cu el nu am nici un copil însă ne dorim deși îl am pe băiat ne mai dorim un copil eu și actualul meu soț însă băiatul chiar dacă are 10 ani e cam gelos când se pune alt copil lângă mine zice mereu ca sunt doar mama lui și când stau cu nepoțica mea fetița surori mele care are 2 ani face așa.Ce sa fac în situația asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca aici ti s-a raspuns deja:

https://www.tpu.ro/utilizator/abgjyf/intrebari/

deja trollezi...

| Mia65 explică (pentru Violleta2022):

E întrebare diferita de celelalte uitate mai bine data viitoare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mia65):

Troll

| Cipi1212 a răspuns:

E gelos pentru că băiatul este prea mare pentru a mai avea un frățior sau o surioară.