| DianaDya4567 a întrebat:

Am un băiețel de 3 ani, el vrea sa doarmă lângă mine în pat. Soțul meu nu prea e de acord dar eu nu pot vedea copilul ca plânge si îl iau lângă mine, pur și simplu dacă îl vad ca plânge îmi vine și mie sa plâng doar sunt mamă. Credeți ca exagerez? Ce pot face sa nu mai cedez? Apropo sunt însărcinată iar, îl iubesc foarte mult și de asta nu pot să îl las sa doarmă singur sau sa nu îl iau în brațe când plânge de asta am avut recent o cearta cu soțul el zice ca prea alint copilul

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi raspusnurile la intrebarea asta, pe care o repeti aproape zilnic:

https://www.tpu.ro/utilizator/acswrh/intrebari/

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred că la 3 ani este prea alintat. Odată cu inaintarea in vârstă a copilului poate fi o problemă.