| GigelETare123 a întrebat:

Am un coleg la muncă trecut de 40 de ani, fără soție, fără copii care mai mă jignește, mă face tâmpit și altele. El crede că glumește, dar mie nu mi se pare amuzant.
Credeți că are niște probleme psihice?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Probabil ca da, are probleme la cap dacă te jignește fără motiv, ignoră-l, nu îți bate capul cu el.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-i spui in fata sa inceteze?
Daca nu inceteaza, mergi mai departe la seful vostru si fa-i reclamatie.

| 1onur a răspuns:

Dacă ție nu țise pare amuzant glumele lui de ce îți mai pui problema că are probleme psihologice? Ce are dacă nu are copii și nevastă? Și eu am 26 de ani și n-am copii și nevastă și nici nu vreau să mă însor vreodată sau să am copii.

Dacă ție nu-ți place glumele unui om de ce nu-i spui? Nici măcar nai dat un exemplu de gluma pe care ți-l spune sau țil face ție fără voia ta bine înțeles.