| Alexa08809 a întrebat:

Am un frate, are 13 ani, el și cu prietenii lui vorbesc doar despre mine pentru ca unui prieten de ai lui îi place de mine, le-am zis sa nu mai vorbească dar ei tot o fac, eu am 16 ani.Ce pot să fac în situația asta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimci si nici nu trebuie sa faci ceva, doar ii ignori si atat.

| sierra1 a răspuns:

Fii incântată că ești subiect de discuție. Grav ar fi să nu te bage in seamă. Știi ce zic?

| 1onur a răspuns:

Nui frumos. Nui bine să-și vorbească sora cu alți băieți. învață-l ca ești sora lui și nu-i deloc normal și bine săte vorbească cu alți băieți. Ești sora lui.

| alibaba99 a răspuns:

Invata sa nu te intereseze ce vorbesc unii

| Rredhead8 a răspuns:

Și ce dacă vorbesc despre tine? Ce te deranjează mai exact?! Poate mai sunt și alți băieți care te plac și nu știi asta și vorbesc despre tine. Care e faza? Cu ce te deranjează?