| Tina56789 a întrebat:

Am vârstă de 23 de ani soțul meu a fost operat de ruptura de ligament la genunchi acum 2 săptămâni ieri a fost externat eu cu el avem o fată care are 2 ani fata nu mai vrea la el în brațe deloc deși cât a fost în spital am vorbit cu el pe camera plânge când o ia în brațe.Cum pot să o reobișnuiesc cu el doar e tatal ei?

5 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

Răbdare! O să vrea din nou în brațe 100%

| Mirela1402 a răspuns:

Probabil simte mirosul de spital

Bula
| Bula a răspuns:

Copilul (asemanator multor animale) simt daca cineva este bolnav.
Fata, probabil, simte ca ar fi un efort sa sttea in brate.
Pana la vindecare, este destula imbratisare, sotul stand sezut pe scaun, iar fata in picioare (sau asemanator).

| Cipi1212 a răspuns:

Fata e mică. Poate că s-a obișnuit cu tine.

| ioana748 a răspuns:

Incet,incet,totul va reveni la normal.
O sa se reobisnuiasca cu prezenta lui.
Nu trebuie fortat copilul in nici un fel, totul va veni de la sine.