| Anca78888898989 a întrebat:

Am vorbit cu tata şi a zis ca o să vină să îmi cunosc fratele geaman pentru ca mama cu tata sunt divorţaţi şi fratele meu a ramas la tata iar eu la mama suntem gemeni avem 17 ani.Vi se pare normal ca ne au desparţit find gemeni?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta parerea noastra, atata vreme cat la divort asa au cerut parintii tai si un judecator a aprobat.

| Lupică27 a răspuns:

Olivia899999, Anca78888898989, cate conturi mai ai?

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă s-au despărțit părinții tăi au vrut fiecare să aibă un copil.