| DenisaNicoletaG a întrebat:

Aparține cuiva inima ta acum?

43 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

A mea nu se clintește. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru MihaelaDart):

Foarte bine, ma bucur!

| DenisaNicoletaG explică (pentru floresdemayo):

Ma bucur! kiss

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Sa imi traiesc viata linistit fara batai de cap momentan, o presupusa/posibila dragoste pe cap m-ar tulbura destul, daca e sa vina bine, daca nu iarasi bine.

| Rd79 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si iti place asa?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Rd79):

Sigur! De ce nu mi-ar plăcea?

| Rd79 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Unii oameni nu vor sa fie singuri.

| LaraClarice a răspuns:

Îmi aparține mie. Și așa va fi mereu. E eronat sa crezi că inima-ti e data altuia. Sau, că noi oamenii suntem jumătăți in căutarea altei jumătăți care sa ne întregească.
Suntem un întreg. Prin faptul că ne legăm de un om (de buna voie și prin orice fel de relație, nu neapărat căsătoria), o facem pentru că vrem sa împărtășim bucuria vieții. Nu pentru a ne completa.
Încetează să mai gândești in modul asta.
Nu e ești o jumătate, ci un întreg. Inima ta îți aparține ție și numai ție.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Rd79):

Nu vreau sa fiu singura, am zis cum sunt în situația de fata. Pe parcurs e alta treaba.

| Rd79 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pai hai sa vorbim pe ce este acum, nu pe un viitor ipotetic.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Rd79):

Acum nu sunt în viata nimănui și nimeni nu este în viata mea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da, vecinei de la etajul 4 in varsta de 26 de ani frumoasa si desteapta.