| Alexandra_Alina_1993_urC4 a întrebat:

As avea o întrebare daca puteti sa îmi răspundeţi. de fapt o curiozitate... m-am despartit de fostul iubit acum 2 ani el intre timp si a facut o noua iubită. Dar el Inca mai are toate pozele cu mine. asta înseamnă ceva?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic!
Inseamna doar ca le-a pastrat ca amintire si atat.
Si eu am pozele cu fostii mei prieteni si le-am pastrat peste 35 de ani, ca amintiri, neinsemnand absolut nimic sentimental, chiar sunt casatoritia de peste 30 de ani si am o casnicie fericita, deci, exclus orice implicatie sentimentala.

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu se stie niciodata si eu mai am poze cu fostul pe Facebook si nu ma deranjaza sa le tin acolo is niste amintiri frumoase si nu am de ce sa neg dar mar durea sufletul sa le sterg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu a dat atentie pozelor. PoAte nici iubita actuala...multa lume pastreaza pozele, altfel nu era cu ea si cauta sa va impacati, zic eu...

| Alexandra_Alina_1993_urC4 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns... pe langa faptul asta imi apare mai mereu in vis fostul. gen:.ca Inca ma iubeste. Ca vrea sa ne impacam...desi eu nu ma gandesc la el deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandra_Alina_1993_urC4):

N au pentru ce. Incearca sa iti faci un nou iubit si sa nu te mai uiti pe Facebook ul fostului, poate ajuta!

| ShamelessQboy a răspuns:

Amintiri, e ceva normal ai facut parte din viata lui deci le consideră personale!

| leapșa a răspuns:

Probabil vrea sa tina ca amintire acele momente frumoase pe care le-ati petrecut impreuna, insa nu cred sa mai exista ceva in prezent.