| AlexUnder200 a întrebat:

As dori sa gasesc arborele meu genealogic dar nu din carti. Exista un site care se ocupa de asa ceva? Daca stiti ceva ziceti-mi si mie va rog funda si rspect eterns Xd

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ce zici tu acolo?

laughing
stii ce e ala arbore genealogic?
in padure si in carti nu ai sa til gasesti

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa-l faci tu, intreband parintii, bunicii paterni si materni, vecinii acestora, cautand la Primarie- Starea civila, la biserica, Arhivele Statului. Succes si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexTurcu a răspuns:

Există specialiști la care puteți apela pentru astfel de servicii. De exemplu, echipa „Scriem istoria ta". Adresa este https://scriemistoriata.wordpress.com/