| danseanavictoria a întrebat:

As dori sa stiu cum pot invata limba araba cat mai repede e urgent va rogggg

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Fara un arab langa tine care sa te invete pronuntia, nu ai nici o sansa sa o inveti, e o limba foarte grea.eu am reusit sa invat doar alfabetul sa il pronunt si sa-l scriu atat, si am ramas la partea si distingerea literelor e foarte greu

| milanozab a răspuns (pentru katy):

Ocazie unica sa inveti araba vorbita in scurt timp si la un pret convenabil. Prima sedinta e gratis! Contact: altimaprod@yahoo.com

2 răspunsuri:
| milanozab a răspuns:

Daca vrei poti sa ma contactezi. eu predau cursuri de limba araba. altimaprod@yahoo.com