| robynico69 a întrebat:

As dori si eu o felicitate de craciun sa o impresioneze pe mama pina la lacrimi

6 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Te iubesc.Craciun fericit mami.

| Chamberlin a răspuns:

Pai atunci fa-o

| DanielVălean a răspuns:

Deseneaza ceva frumos pe acolo, ce stii tu mai bun si adauga acest text:
Draga mea mama,

Am cautat sa gasesc un cadou potrivit pentru tine... si cred ca l-am gasit. Sper sa-ti umple ziua de bucurie atunci cand il vei primi.

Stiu ca nu ti-am aratat mereu ca am apreciat ceea ce ai facut pentru mine. Iti sunt recunoscatoare ca exist – tie iti datorez omul care sunt astazi, datorita tie sunt un om mai bun. Tu m-ai invat sa ma respect si sa respect pe altii, tu esti cea care m-a invatat sa fiu toleranta, tu esti cea care m-a ascultat intotdeauna si care a fost alaturi de mine mereu.

Iti sunt recunoscatoare pentru faptul ca m-ai iubit neconditionat si ca ai avut grija de mine toata viata, iti sunt recunoscatoare pentru ca iti pasa de viata mea, pentru ca ai mereu o vorba buna pentru mine cand lucrurile merg rau. Iti urez o zi plina de voie buna si sper ca dragostea mea sa iti umple viata la fel cum dragostea pe care mi-ai purtat-o tu a umplut-o pe a mea.

Cu multa dragoste,
... (iti scrii numele)
Stiu ca am facut multe greseli dar corecteazale tu, te rog. FUNDA?

| NYK4u a răspuns:

Felicitarea in sine, nu e mare lucru.Ca sa o impresionezi cum vrei tu, trebuie sa ai grija ce scrii in ea.Scrie ceva frumos, ceva ce nu i-ai spus niciodata.

| ÎngerCretin a răspuns:

Dragă mami
Te iubesc
Cu drag, fiica/fiul tau...

| Cozon3 a răspuns:

Gandeste-te la ce-i place ei, ia niste poze de cand era ea tanara ca sa ii trezeasca niste amintiri si mai adauga tu niste slipici niste hartie creponata si atat. Sper ca te-am ajutatwinking