| lucykingeras a întrebat:

As vrea sa ii trimit un mseaj iubitului meu dar nu stiu ce. avand in vedere ca azi am avut o mica cearta

Răspuns Câştigător
| Hilde a răspuns:

"Vreau sa stii un lucru, indiferent ca ne-am certat eu tin la tine si te iubesc foarte mult.Nu am vrut sa te supar si nu am avut intentia niciodata.Mai sunt momente cand nu sunt in apele mele.Tot ce conteaza pentru mine este ca te am pe tine! Nu mai vreau sa ne certam iubitu-le, hai sa nu mai fim morocanosi ca nu ne sta bine, vreau sa fim fericiti impreuna:*:*:*! " (funda?)

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand doresti sa-i spui cuiva ceva, ii poti spune si printr-un mesaj. Daca nu ai ce spune, nu trebuie sa trimiti mesaj.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca nu stati departe unul de altul eu zic ca cel mai bine ar fi sa va intlniti chiar si pentru cinci minute.E important sa privirea fata in fata, tonul vocii tale.Sau in cel mai rau caz sa-i dai un telefon.
Dar daca alegi varianta mesajului ii poti spune ca ai avut o scapare, ca nu stiii ce s-a intamplat cu tine.Nu-i bine sa-l minti pentru ca pierde increderea in tine.Fii sincera. Daca te iubeste, te va intelege.

| Alexandru0007 a răspuns:

E rog sa ma ierti, sunt o nebunahappy

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pai iti e dor de el. Poti icnepe ca hai sa ne impacam.Pa, pa

| Hilde a răspuns:

10x pentru fundita! Eu asa ii scriu la iubitul meu cand ne mai ciondavim, dar e si invers big grin v-ati impacat?

| lucykingeras explică (pentru Hilde):

Da mersi mult :*

| Patricia07 a răspuns:

Poti incepe asa "Hei iubii!:* ma gandeam sa iti trimit un mesaj mai frumusel ca si tine si sa imi cer scuze pentru discutia aprinsa de astazi!" mai adaugi de la tine si o sa fie okbig grin