| Aleeee95 a întrebat:

Aş vrea să mă apropiu de prietena mea cea mai bună! Ce am putea face când suntem împreună? Fundă prt cea mai creativă idee! Pupicii! :*

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Puteti sa luati snacksuri sau popcorn si cola si sa va uitati la un film de groaza sau ce va place...happyAcum ca a venit vara,caldura si imediat vacanta puteti merge la piscine/stranduri,la shopping,la o terasa sa mancati o prajitura,inghetata,sa mergeti la mall ca e racoare inauntru, in parc cu rolele/bicicleta, etc.

| pisoias a răspuns:

Pai daca deja e prietena ta cea mai buna, nu sunteti apropiate?

| izzycupcake a răspuns:

Puteti face o gramada de lucruri : sa o chemi sa doarma la tine,acum ca e vara un cinemaograf,o plimbare prin parc, sa mergeti mai spre seara cand e racoare la o terasa sau la plaja, piscine sunt o gramada de lucruri de facut doar suntem fete.