| AndreiRadu5557 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum ati procedat pentru a va putea face relații cu fetele, eu nu am avut niciodată pana la 25 de ani

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Pai daca esti atragator si inalt, nu prea trebuie sa-ti bati capul, pentru ca o sa fie evident ca ele o sa te placa cand stai in preajma lor.
Daca nu te stii cu aceste doua calitati, trebuie sa compensezi cu cat mai multe calitati care sa le bata pe cele doua sau macar sa le egaleze. Gen : Sa fi foarte inteligent, sa fi increzator, sa ai un venit mediu spre mare, sa fi atletic, sa fi cat mai activ social posibil, sa fi carismatic, si multe alte calitati. Cu cat mai multe cu atat iti cresc sansele de reusita.

| AndreiRadu5557 explică (pentru StoicAnalysis):

Stau asa si asa cu inaltimea, am 1.74 dar 70% dintre femei au inaltime egala sau mai mica decat a mea, masa musculara trebuie sa mai pun ca sunt cam slabut dar cel mai important e psihicul, vad o gramada de baieti care nu exceleaza mult in fizic, statut financiar, inaltime samd

| Mădăd26 a răspuns:

Sunt fata,dar iti raspund din viziunea unei fete. Imi primul rand sa comunici mult prin orice intermediu care ti se ofera,liceu,facultate,loc de munca,să iesi în diferite locatii. Să fii mereu amabil,politicos,calm,sociabil,glumet cu masura, săritor atunci cand este nevoie, să fii stapan pe tine atunci cand poti o discutie cu o femeie. Si să încerci sa inviti femeile de care esti atras si frumos surprins la un suc, la o plimbare, la o cafenea etc