| Ade25003 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri pentru cel mai bun frate! Ati putea sa-mi spune.ti voi cateva?

Răspuns Câştigător
| devilmaycry4 a răspuns:

Un frate adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.

Prietenia este ca si banul, usor de realizat dar greu de pastrat.

Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cel mai bun frate de pe pamant...

Aici poate gasesti mai multe: http://www.statusulmeu.tk/statusuri/statusuri-despre-prieteni

1 răspuns:
| xFlorin a răspuns:

Spune-mi cine sunt prietenii tai si am sa-ti spun cine esti tu

Impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin foc

Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.

Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu
Bafta.