| DanceOn a întrebat:

As vrea un sfat.....As vrea sa mai imi fac o gaura intr-o ureche dar mama nu ma lasa! Vreun sfat cum s-o conving!?

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa astepti pana la 18 ani, apoi sa te faci sita daca vrei. :p

| Zenithf a răspuns:

Si apropo, chiar si atunci, ai grija cu ce ace iti dai gauri, sa nu-ti "gauresti" si ficatul. Hepatita este o boala serioasa, si are ciudata preferinta de a se transmite prin intepaturi (piercinguri, tatuaje, seringi, etc.)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-i că...de ciudă, îți vei face două laughing!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Fă aşa întradins să se mire. Nu una ci mai multe.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti destul de tare si te tine, intr-o pauza (mai mult de 5 minute nu-ti ia), fa-ti o gaura direct cu cercelul, dar trebuie sa apesi foarte tare.Nu doare aproape deloc.
Si cand o sa te vada mami cu fapta consumata, n-o sa mai aiba ce sa-ti faca.
Eu asa am facut si la mine a functionat (de 3 ori, chiarbig grin).

| Bitza91 a răspuns:

Pai considerand ca esti fata...nu ai cam multe gauri? laughingcrezi ca esti mai frumoase cu 100 de cercei? mama ta se gandeste la binele tau happy

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

1. Zi-i ca si celelate colege au si ca rad de tine
2. Incearca asta cu tatal tau
3. Daca nu merge zi-i ca vei fi mai responsabila si ca o vei asculta mai mult.
Bafta!

| Mandidariamedeea a răspuns:

Eu cred ca mama ta are dreptate!

| EliEm a răspuns:

Heei!
Eu zic sa ii spui ca nu vei purta cercel la scoala, ci doar in timpul liber si ca nu va fi ceva foarte mare, doar ceva micut si stilat.
Iti tin pumni, bafta >big grin

| viespea2 a răspuns:

Vorbeste-i frumos, spunandu-i ca ai dori sa ai o mama care sa te inteleaga, dupa care mergi in camera ta.Nici pe mine nu m-a lasat mama, chiar daca am 38 de ani, iar acum am 8 gauri la o ureche!