| Kokolina a întrebat:

Ashley Tisdale e indragostita de Zac Efron?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
24 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da` ma crezi ca nici nu-mi pasa tongue

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu cred

| Pho3nix a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi.

| Abcfunny a răspuns:

Nu ...si ia a declarat ca ei 2 sunt doar prieteni

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Sincer, nu imi prea pasa! oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint vecini cu mine. I-am vazut de vreo citeva ori impreuna dar nu cred ca-i ceva serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cred dar zac e casatorit cu vannesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai ea stie poate da poate nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim seriosi orice fata ar fi indragostiita doar e incredibil de frumos si asa dragutttt! dar nu cred ca ashley e indragostita de zac sau poate e cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de ashley si cred ca ar trebui sa se casatoreasca cu zac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar cred ca zac s-a casatorit deja cu vanessa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz... ei se cunosc de mici si sunt ca niste frati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley tisdale e indrasgotita de zac efron?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E putin posibil, ea a declarat ca sunt ca fratii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da dar ashley a spus atunci cand sa sarutat cu zac nu i-a placut si ca la privieste ca pe un fratetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harciog, zac no locuieste in romania are vila inn new york. mai intereseaza-te inainte sa minti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a fost!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura dar 98% da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii place de zac erfon si sunt impreuna cautati voi si la zac si cody sau sarutat sa stiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooooooooo doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e inebunita dupa el, deci da este indragostita.

| BlueDreams a răspuns:

laughing Zac nu e casatorit cu vanessa. S-a tot scris prin reviste ca ea ar vrea sa intervina in relatia lui Zac cu Vanessa. Dar nu stim daca sunt doar barfe sau chiar Ashley ar simti ceva pentru colegul ei de filmare.kiss

| sweetashley a răspuns:

Ashley Tisdale nu este indragostita de Zac Efron, ba chiar mai mult tocmai ea a zis ca il considera pe Zac un frate. Intr-un episod din "Sweet life with Zack and Cody" ea a trebuit sa se sarute cu Zac Efron, iar mai apoi a declarat ca sarutul a fost dezgustator, deoarece si-a imaginat ca se saruta cu fratele ei. happy