| anonim_4396 a întrebat:

Astazi baiatul pe care il plac s-a uitat la mine mai lung. Sambata seara am avut o conversatie laughing pe mess. Eu l-am intrebat cum sa-i zic pentru ca, cu cateva zile inainte imi zicea ca nu vrea sa-i zic Alexandru si l-am intrebat cum sa-i zic, precizez pe mess. El zice : iubire laughing rolling on the floor. I-am zis ok iti zic iubire nu ma deranjeaza laughing. Dupa cateva minute mi-a zis ca glumeste iar eu i-am zis mie chiar imi placea sa-ti zic iubire, nu ma deranja cu nimic. I-am zis : "Ce-ar fi sa te intreb : ce faci iubire? si tu sa raspunzi bine iubire ". El mi-a trimis : :X. Astazi cand am iesit de la scoala, cand ieseam din clasa el era la usa de la clasa lui (vis-a-vis) si se uita la mine in ochii mei fara sa zambeasca sau sa rada, doar a dat din cap spre mine si eu la fel. era si o colega de-a lui in fata usii. ea se uita cam curioasa laughing. Eu special nu am mai mutat privirea, si ne-am uitat unul la altul pana am iesit din clasa si am inceput sa merg pe hol. Dupa m-am facut ca am uitat ceva si m-am intors din nou in clasa, el se uita la mine si cateva colege de-ale lui il gadilau nu stiu ce ii faceau si el radea si zicea: Ajuta-ma rolling on the floor. Am stat pana a iesit, cand a iesit el se grabea sa plece eu l-am intrebat : " Ce faci iubire? rolling on the floor " El era absolut rosu, rosu in sine. Si mi-a raspuns bine, sau bine iubire nu prea am inteles intorsese capul. Cand am ajuns si eu pe o strada si mergea si el, cateva colege de-ale lui s-au dus dupa el si el a inceput sa o gadile pe una sa o ia in brate la vreo 20 de metri de mine sa zic. Eu ma uitam la ei, el m-a vazut ca ma uit. M-am intristat intr-un fel.
Bun acum sfaturi, sper ca e ok.

Răspuns Câştigător
| Bogdana91 a răspuns:

Ok! In primul rand vreau sa te felicit pentru cum ai scris scurta ta poveste. Nu am mai citit de mult timp pe TPU ceva atat de lung si in acelasi timp coerent( de obicei trebuie sa recitesc frazele).
In al doilea rand, tind sa cred ca tipului chiar ii place de tine, iar la faza cu gadilatul colegei lui, cred ca incerca doar sa te faca geloasa. Cu totii am facut asta la un moment dat. Oricum e frumos jocul vostru, insa trebuie sa va decideti, sa faceti urmatorul pas daca atractia e reciproca. Sa ne tii la curent!:* Te pup!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa si mai vreau sa precizez: Stind ca eu am iesit deja astazi, el a iesit printre ultimii din clasa avea o camasa la el a stat si si-a pus-o, cand a iesit era cu ea. Cand stie ca ies o data cu el, e primul jos in curte. Il cunosc de un an.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bogdana91 Multumesc frumos, cu sigurata voi adauga si alte intrebari. Multumesc inca o data.

| OanaSimpluu a răspuns:

Hmm. poate tipu' e interesat de tine si nu stie cum sa-ti zicabatting eyelashes si cum baietii au mintea mai scurta... vrea 'sa te faca geloasa
happy. acum depinde si de caracterul lui thinking happy succes :*

| Cippy a răspuns:

Sincer e un pic fara rusine :-J