| georgiana09 a întrebat:

Astazi s-a despartit prietenul meu de mine "pentru un timp" fara motiv. dupa scateva ore mi-o trmis un mesaj si eram seaca. si o intrebat k dc is suparata nu stiu ce. si i-am spus ca sufar deoarece am si alte motive sa sufar ( problema de familie ) si mo intrebat k dc nu i-am spus nu stiu ce. l-am intrebat k cum de mi-o trmis mesaje? face k ii pasa de minestraight face CE SE INTAMPLA CU EL?straight facestraight face

7 răspunsuri:
| ostea a răspuns:

Noi nu avem de unde să știm ce este în mintea lui. Am putea da cu toții așa cu presupusu dar... de ce îl întrebi chiar tu?

Apropo nu îi zice că ești într-o situație aiurită știi de ce?
Vrei să stea cineva cu tine din milă?
Numai bine.
îmbrațișări.

Toate sunt trecătoare, fii liniștită.

| BRG a răspuns:

E nebun nu îl băga în seamă.

| UbexFlo a răspuns:

IN primul rand ador accentul tau, modul tau de a vorbi, scrie cu "mi-o" :X:X:X
Revenind la subiect.Eu cred ca ii e frica sa nu sufere, ii e frica sa iubeasca cu adevarat si nu vrea sa strice totul acum. Vrea sa invete sa iubeasca intai si sa scape de frica si apoi se va intoarce la tine.Eu asa cred.
Nu e nici nebun si nici handicapat.E normal sa se comporte asa.Simte ca te place cu adevarata si ii e frica ca nu cumva sa te raneasca la un moment dat.Tu spune-i ca orice problema ar avea tu esti langa el si ca nu trebuie sa ii fie frica de nimic.Convinge-l ca esti alaturi de el.tongue
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!
P.S.Sa-mi zici cum decurge situatia.tongue Sunt si eu curioasa ce-i cu el.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Handicapat,mai bine il lasi

| mihaiel4ik a răspuns:

Nimic interesant. depinde kiti ani are.
Dupa parerea mea nu are mai mult de 16, deoarece baietii fac asa probleme la asa o virsta. happy
ar trebuia sa-i da-i pace pe vre`o 2 saptamini si sa-i spui sa se mai gindeasca la ceea ce face. big grin succes!
Funda?

| hehe_1035 a răspuns:

Asa am patit si eu astazi de fapt acum o ora.sincer nu sti ce ii in capul lor, ori a dat peste alta ori nu stie ce simte pentru tine, poti sa ii dai un mesaj dar atat doar unul si sa ii spui tot ce ai de zis. sfatul meu e sa nu il cauti tu si sa il lasi pe el sa te caute si atunci iti dai seama daca tine cu adevarat la tine

| AlinaA1 a răspuns:

Ce ai scris acolo mamica? sau ce ai vrut sa spui?