| Sofer a întrebat:

Ați putea avea o relație serioasă cu un bărbat care e de profesie mecanic auto?

9 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Au si mecanicii farmecul lor. Sunt destepti ca nu oricine stie sa repare orice masina, sunt masculini (e mai atragator sa vezi un barbat murdar de ulei de motor decat unul epilat, pensat si cu manichiura facuta, sunt de multe ori soferi profesionisti si te simti in siguranta cu ei, au un venit decent deci ar putea contribui ca niste barbati adevarati la cheltuielile unei viitoare familii

| ioana748 a răspuns:

Nu are importanță ce lucreaza atata timp cat stie sa aprecieze si sa se comporte cu o femeie. Daca aveti aceeasi lungime de unda si va plac lucruri similare.
Adica sa urmaresti cu cine ramai daca îndrăgosteala trece.
In alta ordine de idei un mecanic auto este un om inteligent si cu un venit bunicel, dar irelevant. Important sa fii bine alaturi de el si sa te respecte.
Mitocani si misogini sunt in orice context indiferent de profesie.

| KovacsB a răspuns:

Daca esti tu mecanicul, raspunsul este Nu.

| 1onur a răspuns:

Ce prostie mai este și asta frate? Dece să nu ai o iubită dacă ești mecanic auto? Ba frate muncești cinstit Îți câștigi pâinea cinstită Îți găsești tu o fată Sâte iubească pe tine cu Adevărat.

Păi își fac Proxeneți familie cu câte 5 copii ăia reușesc să-și facă femei gagici iubite tu om la locul lui muncești cinstit nu faci rau la nimeni ai toate șansele boss.

| 1onur a răspuns:

Dacă ai și mașină vin femeile la tine stai liniștit că nu cred că n-ai avut iubită in viața ta.

| 1onur a răspuns:

Baftă eu fug la meci sa văd cum dăm al doilea gol salut frate.

| AndaAlexandra a răspuns:

De ce nu?

| Shattergrim54 a răspuns:

De ce ar fi asta o problemă atâta timp cât ține la tine și te tratează cum merită o adevărată femeie? laughing