| samiZiciPompier a întrebat:

Avantaje si dezavantaje la o relatie cu o fata bi?

Eu sunt straight... nu ma pricep la modele astea noi lgbt.

Mersi :s

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Că e strâmbă sau dreapta, tot femeie este!

| Madaxo97 a răspuns:

Că e mult mai deschisă la experiențe noi. Dacă e bi si vrei fantezie cu 2 femei in acelasi timp, ai șanse foarte mari sa accepte sa o facă. Cam asta ar fi avantajul.

| 1onur a răspuns:

Ați acceptat orice vă face rău nu mai sa aveți cu cine dormi în pat nu sunteți deloc atenți la sufletul inima corpul trupul vostru până și voi vă considerați față de voi înșivă va considerați trupul corpul sufletul inima un obiect făcând alegerile greșite ce va pot întuneca sufletul și inima nu mai acceptați sa vă faceți rău intenționat. Doară fiindcă este femeie doar fincă este bărbat asta nu însemnă că este și neapărată om sau un lucru bun pentru sufletul si inima noastră nu va uitați niciodată la consecințele ce va pot face enorm de mult rău vouă și sufletului vostru mereu sunteți în alegerea și plăcerea de moment alergați ne încetat însetați in plăcerile de moment este păcat de noi mare păcat că "nu ne dăm seama de ce facem"...