| CrucifiedCountess a întrebat:

Aveti copii? Daca da, cati si ce varsta? La multi ani tuturor copiilor! Si nu in ultimul rand, copilului din noi!

Răspuns Câştigător
| ines a răspuns:

Da eu am 2 copii baetel de 15 ani si fetita de 7 luni

5 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Da, am o fetita de 3 ani! Multumesc, la multi ani si copilului din tine!

cami
| cami a răspuns:

Da...[nu am copii], dar ma consider inca un copil.(16), deci "La multi ani!" mie, tie, si tuturor copiilor din lumea asta happy

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Am o fetita, care luna aceasta implineste 5 ani. Multumim pentru urari!

| Yly a răspuns:

Si tie La multi ani! si pentru toti copii din lumeebig grin

| alma a răspuns:

Da am o fetita de 8 ani si un baiat de 15 ani.Multumim pentru felicitari. o zi buna