| Mina a întrebat:

Aveti incredere in partenerul de viata? Stim cu totii ca increderea se castiga. Cum si-a castigat-o el/ea? Asta in cazul in care exista incredere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul meu este timpul, respectul, rabdarea si foaaaarte multa iubire. Si se mai spune ca ce gandesti "aia" vei avea. Bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. am. a castigat-o prin dragoste, sinceritate, munca, respect si ajutata si de mine.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am avut si am incredere in sotul meu. Avem 35 de ani de casnicie si 5 copii, credeti ca fara incredere, respect reciproc, sinceritate ajungeam pana aici?

| constantyna a răspuns:

Felicitari! 5 copii! Sunteti o familie model!

| Bacemi a răspuns:

Eu de obicei daca stau cu cineva inseamna ca mi-a castigat increderea. Sau se poate sa nu vreau o relatie de durata si atunci sa nu imi fi castigat increderea dar totusi sa nu ma deranjeze situatia prea mult. Oricum, atunci cand am incredere in cineva nu mi-o pierd. De obicei stiu cand si cum trebuie sa am incredere in cineva. Prietenii sunt rari dar adevarati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA acum pot sa zic DA AM INCREDERE in el. A castigat-o demonstrandu-mi ca ma iubeste si ca nu ar pleca nicicand de langa mine, ca nu are nevoie de altcineva.